Var god vänta...

Produkten har lagts till i kundvagnen.Se kundvagnen här
Butik & serviceverkstad   |   Kundservice   |   Kontakt   |   Dindator.se
Logga in   |   Skapa konto
Töm kundvagnen
Startsida
Dindator PC
Datorer
Bildskärmar
Datortillbehör
Komponenter
Lagring
Nätverk
Skrivare & Fax
Du når oss på telefon
08 55 400 300
alla vardagar kl 10 - 18.
Sök
 

Nätverkstillbehör

Visa samtliga produkter
Starta parametersök  
Ändra söket
Sortera på 
Visar 1-60 av 821 objekt 1 2 3 4 5 ... 14 Nästa
ALLIED TELESYN
 = I lager
 = Ej i lager
ALLIED TELESYN Allied Smartcover plastlock för skydd av AT-TQ2450
ALLIED TELESYN Allied Smartcover plastlock för skydd av AT-TQ2450
Tillv art nr: AT-CRV-01
Produkt: Diverse
209 kr
 
Köp
Pris i butik: 239 kr
(167,20 kr ex moms)
I lager: 5

(3-5 dagar)
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
ALLIED TELESYN ALLIED Deckenmontagekit for AT-TQ2450
Tillv art nr: AT-BRKT-J26
Produkt: Diverse
209 kr
 
Köp
Pris i butik: 239 kr
(167,20 kr ex moms)
I lager: 4

(3-5 dagar)
AMX
AMX Rack adaptor
AMX Rack adaptor
Tillv art nr: 92030
Produkt: Diverse
79 kr
 
Köp
Pris i butik: 89 kr
(63,20 kr ex moms)
I lager: 50+

(3-5 dagar)
AMX Module HPX-B050
AMX Module HPX-B050
Tillv art nr: FG558-01
Produkt: Diverse
179 kr
 
Köp
Pris i butik: 199 kr
(143,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-B100 Single Blank Module
AMX Module HPX-B100 Single Blank Module
Tillv art nr: FG558-02
Produkt: Diverse
199 kr
 
Köp
Pris i butik: 219 kr
(159,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-CPTS100-W
AMX Module HPX-CPTS100-W
Tillv art nr: FG562-42
Produkt: Diverse
219 kr
 
Köp
Pris i butik: 249 kr
(175,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-B200 Double Blank Module
AMX Module HPX-B200 Double Blank Module
Tillv art nr: FG558-03
Produkt: Diverse
219 kr
 
Köp
Pris i butik: 249 kr
(175,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-CPT200-W
AMX Module HPX-CPT200-W
Tillv art nr: FG562-41
Produkt: Diverse
319 kr
 
Köp
Pris i butik: 349 kr
(255,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-N100-RJ45 Ethernet
AMX Module HPX-N100-RJ45 Ethernet
Tillv art nr: FG553-01
Produkt: Diverse
449 kr
 
Köp
Pris i butik: 469 kr
(359,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-CPTS300-W Pass-Thru 4 cables
AMX Module HPX-CPTS300-W Pass-Thru 4 cables
Tillv art nr: FG562-42K
Produkt: Diverse
469 kr
 
Köp
Pris i butik: 489 kr
(375,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Power Supply 57-1301-SA
AMX Power Supply 57-1301-SA
Tillv art nr: 57-1301-SA
Produkt: Diverse
469 kr
 
Köp
Pris i butik: 489 kr
(375,20 kr ex moms)
I lager: 10+

(omgående leverans)
AMX Module HPX-N100-USB USB
AMX Module HPX-N100-USB USB
Tillv art nr: FG553-11
Produkt: Diverse
539 kr
 
Köp
Pris i butik: 559 kr
(431,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-N100-SRJ45
AMX Module HPX-N100-SRJ45
Tillv art nr: FG563-03
Produkt: Diverse
669 kr
 
Köp
Pris i butik: 699 kr
(535,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-N102-RJ45
AMX Module HPX-N102-RJ45
Tillv art nr: FG553-02
Produkt: Diverse
689 kr
 
Köp
Pris i butik: 709 kr
(551,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-N102-USB
AMX Module HPX-N102-USB
Tillv art nr: FG553-12
Produkt: Diverse
699 kr
 
Köp
Pris i butik: 729 kr
(559,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX CP-3008/ CP-3017-NA väggbox
AMX CP-3008/ CP-3017-NA väggbox
Tillv art nr: YP3919-00
Produkt: Diverse
899 kr
 
Köp
Pris i butik: 919 kr
(719,20 kr ex moms)
I lager: 5

(omgående leverans)
AMX Module HPX-N102-SRJ45
AMX Module HPX-N102-SRJ45
Tillv art nr: FG563-04
Produkt: Diverse
1.079 kr
 
Köp
Pris i butik: 1.109 kr
(863,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-AV102-RGB_ A
AMX Module HPX-AV102-RGB_ A
Tillv art nr: FG552-25
Produkt: Diverse
1.099 kr
 
Köp
Pris i butik: 1.129 kr
(879,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-P200-PC-EU
AMX Module HPX-P200-PC-EU
Tillv art nr: FG561-21
Produkt: Diverse
1.469 kr
 
Köp
Pris i butik: 1.519 kr
(1.175,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Experience kit EXP-05D90 N
AMX Experience kit EXP-05D90 N
Tillv art nr: Y2259-0490K
Produkt: Diverse
1.889 kr
 
Köp
Pris i butik: 1.939 kr
(1.511,20 kr ex moms)
I lager: 1

(3-5 dagar)
AMX HPX-AV102-HDMI -R_ Modul HDMI 4K60 med utdragbart kablage
AMX HPX-AV102-HDMI -R_ Modul HDMI 4K60 med utdragbart kablage
Tillv art nr: FG552-32
2.319 kr
 
Köp
Pris i butik: 2.399 kr
(1.855,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Module HPX-AV103-RGB_ A-R
AMX Module HPX-AV103-RGB_ A-R
Tillv art nr: FG552-35
Produkt: Diverse
2.319 kr
 
Köp
Pris i butik: 2.399 kr
(1.855,20 kr ex moms)
I lager: 2

(omgående leverans)
AMX HPX-AV102-USB-R_ Modul retractable_ USB med utdragbart kablage
AMX HPX-AV102-USB-R_ Modul retractable_ USB med utdragbart kablage
Tillv art nr: FG552-37
Produkt: Diverse
2.319 kr
 
Köp
Pris i butik: 2.399 kr
(1.855,20 kr ex moms)
I lager: 1

(omgående leverans)
AMX SP-08-AX-US-BA Novara 8B US Axlink/ X-port Alu
AMX SP-08-AX-US-BA Novara 8B US Axlink/ X-port Alu
Tillv art nr: FG1311-08-SA
Produkt: Diverse
2.569 kr
 
Köp
Pris i butik: 2.659 kr
(2.055,20 kr ex moms)
I lager: 3

(omgående leverans)
AMX Hydraport HPX-600SL Up to 6 Modules_ Silver
AMX Hydraport HPX-600SL Up to 6 Modules_ Silver
Tillv art nr: FG560-01-SL
Produkt: Diverse
2.749 kr
 
Köp
Pris i butik: 2.849 kr
(2.199,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX ProCon Controlpanel 84x-serien,  6 kn, Alu
AMX ProCon Controlpanel 84x-serien, 6 kn, Alu
Tillv art nr: YP8406-03A
Produkt: Diverse
3.119 kr
 
Köp
Pris i butik: 3.209 kr
(2.495,20 kr ex moms)
I lager: 9

(omgående leverans)
AMX Module HPX-N102-RJ45 2xEthernet
AMX Module HPX-N102-RJ45 2xEthernet
Tillv art nr: FG560-02-SL
Produkt: Diverse
3.139 kr
 
Köp
Pris i butik: 3.229 kr
(2.511,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Bordsbrunn tom_ HPX-1200BL för upp till 12 moduler_ Svart
AMX Bordsbrunn tom_ HPX-1200BL för upp till 12 moduler_ Svart
Tillv art nr: FG560-03-BL
Produkt: Diverse
3.529 kr
 
Köp
Pris i butik: 3.639 kr
(2.823,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Hydraport HPX-1200SL Up to 12 Modules_ Silver
AMX Hydraport HPX-1200SL Up to 12 Modules_ Silver
Tillv art nr: FG560-03-SL
Produkt: Diverse
3.529 kr
 
Köp
Pris i butik: 3.639 kr
(2.823,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX bordsbrunn_ Paket 1 - 1x230V ström_ 1xkabelgenomföring för 4 kablar
AMX bordsbrunn_ Paket 1 - 1x230V ström_ 1xkabelgenomföring för 4 kablar
Tillv art nr: Y-HPXK-6SUCT
Produkt: Diverse
4.449 kr
 
Köp
Pris i butik: 4.599 kr
(3.559,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX ProCon Controlpanel 84x-serien,  16 kn , Vit
AMX ProCon Controlpanel 84x-serien, 16 kn , Vit
Tillv art nr: YP8416-03W
Produkt: Diverse
5.579 kr
 
Köp
Pris i butik: 5.739 kr
(4.463,20 kr ex moms)
I lager: 2

(omgående leverans)
AMX ProCon Controlpanel 84x-serien,  16 kn , Alu
AMX ProCon Controlpanel 84x-serien, 16 kn , Alu
Tillv art nr: YP8416-03A
Produkt: Diverse
5.579 kr
 
Köp
Pris i butik: 5.739 kr
(4.463,20 kr ex moms)
I lager: 2

(omgående leverans)
AMX bordsbrunn_ Paket 2 - 1x230V ström_ 1xVGA_ljud_ 1xNätverk_ 1xHDMI
AMX bordsbrunn_ Paket 2 - 1x230V ström_ 1xVGA_ljud_ 1xNätverk_ 1xHDMI
Tillv art nr: Y-HPXK-6SUVJM
Produkt: Diverse
6.559 kr
 
Köp
Pris i butik: 6.749 kr
(5.247,20 kr ex moms)
Ej i lager
AMX Novara CP-3008-WH 8 Knappars styrpanel med volymratt_ nätverk_ vit
AMX Novara CP-3008-WH 8 Knappars styrpanel med volymratt_ nätverk_ vit
Tillv art nr: FG1302-08-W
Produkt: Diverse
7.799 kr
 
Köp
Pris i butik: 8.019 kr
(6.239,20 kr ex moms)
I lager: 1

(omgående leverans)
AMX bordsbrunn_ Paket 3 - 2x230V ström_ 1xVGA_ljud_ 1xHDMI_ 2xNätverk_ 1xkabelgenomf_ för 2 kablar
AMX bordsbrunn_ Paket 3 - 2x230V ström_ 1xVGA_ljud_ 1xHDMI_ 2xNätverk_ 1xkabelgenomf_ för 2 kablar
Tillv art nr: Y-HPXK-9SUVM4T
Produkt: Diverse
8.549 kr
 
Köp
Pris i butik: 8.649 kr
(6.839,20 kr ex moms)
Ej i lager
APC
APC POE Injector
APC POE Injector
Tillv art nr: NBAC0303
Produkt: POE
1.029 kr
 
Köp
Pris i butik: 1.059 kr
(823,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2017-07-05
APC NetBotz Rack Monitor 250 - Miljöövervakningsenhet - 10Mb LAN, 100Mb LAN - kan monteras i rack
APC NetBotz Rack Monitor 250 - Miljöövervakningsenhet - 10Mb LAN, 100Mb LAN - kan monteras i rack
Tillv art nr: NBRK0250
Produkt: Diverse
4.619 kr
 
Köp
Pris i butik: 4.779 kr
(3.695,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2017-07-11
ASUS
ASUS HYPER KIT M.2 TO MINI SAS HD ADAPTER
ASUS HYPER KIT M.2 TO MINI SAS HD ADAPTER
Tillv art nr: 90MC03F0-M0EAY0
Produkt: Licensiering / programvara
269 kr
 
Köp
Pris i butik: 299 kr
(215,20 kr ex moms)
I lager: 10+

(omgående leverans)
ATEN
ATEN serieportsserver,  1xDB9 ha, RS-232/ 422/ 485
ATEN serieportsserver, 1xDB9 ha, RS-232/ 422/ 485
Tillv art nr: SN3101-AX-G
Produkt: Diverse
1.749 kr
 
Köp
Pris i butik: 1.799 kr
(1.399,20 kr ex moms)
Ej i lager
ATEN 8-Port Serial console server
ATEN 8-Port Serial console server
Tillv art nr: SN9108-AX-G
Produkt: Server / Accessories
9.649 kr
 
Köp
Pris i butik: 9.759 kr
(7.719,20 kr ex moms)
Ej i lager
ATEN 48-Port Serial Over IP unit
ATEN 48-Port Serial Over IP unit
Tillv art nr: SN0148-AX-G
Produkt: Server / Accessories
32.589 kr
 
Köp
Pris i butik: 32.649 kr
(26.071,20 kr ex moms)
Ej i lager
BENQ
BENQ Signal Shuttle for SP830, SP831
BENQ Signal Shuttle for SP830, SP831
Tillv art nr: 9E.04701.001
Produkt: Diverse
2.679 kr
 
Köp
Pris i butik: 2.769 kr
(2.143,20 kr ex moms)
Ej i lager
CISCO
CISCO SMALL BUSINESS 12V 2A POWER ADAPTER IN
CISCO SMALL BUSINESS 12V 2A POWER ADAPTER IN
Tillv art nr: SB-PWR-12V2A-EU
Produkt: Diverse
229 kr
 
Köp
Pris i butik: 259 kr
(183,20 kr ex moms)
I lager: 7

(3-5 dagar)
CISCO Power Sply/ 100-240 VAC Out:48VDC
CISCO Power Sply/ 100-240 VAC Out:48VDC
Tillv art nr: AIR-PWR-B=
Produkt: Diverse
449 kr
 
Köp
Pris i butik: 469 kr
(359,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2017-07-06
CISCO Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
CISCO Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
Tillv art nr: SB-PWR-INJ2-EU
Produkt: POE
829 kr
 
Köp
Pris i butik: 849 kr
(663,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2017-07-01
CISCO Power Injector AP1140/ 1250/ 1260/ 3500 Series Retail
CISCO Power Injector AP1140/ 1250/ 1260/ 3500 Series Retail
Tillv art nr: AIR-PWRINJ4
Produkt: POE
869 kr
 
Köp
Pris i butik: 889 kr
(695,20 kr ex moms)
Ej i lager
CISCO POWER INJECTOR (802.3AF) FOR AP 1600  2600 AND 3600 W/O MOD EN
CISCO POWER INJECTOR (802.3AF) FOR AP 1600 2600 AND 3600 W/O MOD EN
Tillv art nr: AIR-PWRINJ5=
Produkt: POE
919 kr
 
Köp
Pris i butik: 949 kr
(735,20 kr ex moms)
I lager: 3

(3-5 dagar)
CISCO Power Injector/ 1250 Series Spare
CISCO Power Injector/ 1250 Series Spare
Tillv art nr: AIR-PWRINJ4=
Produkt: POE
1.069 kr
 
Köp
Pris i butik: 1.099 kr
(855,20 kr ex moms)
I lager: 4

(3-5 dagar)
CISCO GIGABIT 1000BASE-SX (LC) SFP TRANSCEIVER F/ SR2024/ SR224G EN
CISCO GIGABIT 1000BASE-SX (LC) SFP TRANSCEIVER F/ SR2024/ SR224G EN
Tillv art nr: MGBSX1
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
1.209 kr
 
Köp
Pris i butik: 1.239 kr
(967,20 kr ex moms)
Ej i lager
CISCO GIGABIT ETHERNET LH MINI G-BIC SFP TRANSCEIVER NS
CISCO GIGABIT ETHERNET LH MINI G-BIC SFP TRANSCEIVER NS
Tillv art nr: MGBLH1
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
2.369 kr
 
Köp
Pris i butik: 2.449 kr
(1.895,20 kr ex moms)
I lager: 2

(3-5 dagar)
CISCO 3845 fan assembly
CISCO 3845 fan assembly
Tillv art nr: CISCO3845FANASSY
2.509 kr
 
Köp
Pris i butik: 2.599 kr
(2.007,20 kr ex moms)
Ej i lager
CISCO Transceiver/ 1000BASE-SX SFP Module MMF
CISCO Transceiver/ 1000BASE-SX SFP Module MMF
Tillv art nr: GLC-SX-MMD=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
3.529 kr
 
Köp
Pris i butik: 3.669 kr
(2.823,20 kr ex moms)
Ej i lager
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE  IN
CISCO 10GBASE-SR SFP MODULE IN
Tillv art nr: SFP-10G-SR=
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
7.659 kr
 
Köp
Pris i butik: 7.879 kr
(6.127,20 kr ex moms)
Ej i lager
DELL
DELL NETWORKING RACK EARS
DELL NETWORKING RACK EARS
Tillv art nr: 575-BBEE
Produkt: Diverse
219 kr
 
Köp
Pris i butik: 249 kr
(175,20 kr ex moms)
I lager: 2

(omgående leverans)
DELL PowerConnect W-AP105 Wall-Mount Cradle Brackets
DELL PowerConnect W-AP105 Wall-Mount Cradle Brackets
Tillv art nr: 770-11211
Produkt: Diverse
429 kr
 
Köp
Pris i butik: 449 kr
(343,20 kr ex moms)
I lager: 7

(omgående leverans)
DELL PowerConnect 3xxx 1Y PS NBD to 1Y PSP NBD
DELL PowerConnect 3xxx 1Y PS NBD to 1Y PSP NBD
Tillv art nr: 890-18944
Produkt: Licensiering / programvara
509 kr
 
Köp
Pris i butik: 539 kr
(407,20 kr ex moms)
Ej i lager
DELL Networking_ Transcei SFP__ 10GbE USR 850nm 100M Reach on OM3 MMF_ 25m on OM2 MMF_ LC
DELL Networking_ Transcei SFP__ 10GbE USR 850nm 100M Reach on OM3 MMF_ 25m on OM2 MMF_ LC
Tillv art nr: 407-BBRJ
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
569 kr
 
Köp
Pris i butik: 589 kr
(455,20 kr ex moms)
Ej i lager
DELL Networking X1008/P LLW to 3Yr PS 4Hr MC
DELL Networking X1008/P LLW to 3Yr PS 4Hr MC
Tillv art nr: 890-22163
Produkt: Licensiering / programvara
659 kr
 
Köp
Pris i butik: 679 kr
(527,20 kr ex moms)
Ej i lager
DELL Networking W-AP-270 MNT-H2_ 270 Series Access Flush Mount_ Wall or ceiling mount - Kit
DELL Networking W-AP-270 MNT-H2_ 270 Series Access Flush Mount_ Wall or ceiling mount - Kit
Tillv art nr: 770-BBQW
Produkt: Diverse
719 kr
 
Köp
Pris i butik: 749 kr
(575,20 kr ex moms)
Ej i lager
DELL 2U Rackrail_ CUS
DELL 2U Rackrail_ CUS
Tillv art nr: 770-BBPF
Produkt: Diverse
839 kr
 
Köp
Pris i butik: 859 kr
(671,20 kr ex moms)
Ej i lager
Visar 1-60 av 821 objekt 1 2 3 4 5 ... 14 Nästa
håll dig uppdaterad
följ oss på
facebook!

Öppettider i sommar:
Mån - fre 09 - 17
Lördag Stängt
Söndag Stängt
23 juni Stängt
   
Kontakta oss på:
Tfn 08 55 400 300
Mejl: info@dindator.se
För avtalskunder - ladda ner program för fjärrstyrning.

 

Kategorier     Tillverkare