Var god vänta...

Produkten har lagts till i kundvagnen.Se kundvagnen här
Butik & serviceverkstad   |   Kundservice   |   Kontakt   |   Dindator.se
Logga in   |   Skapa konto
Kundvagnen är tom
Startsida
Dindator PC
Datorer
Bildskärmar
Datortillbehör
Komponenter
Lagring
Nätverk
Skrivare & Fax
Du når oss på telefon
08 55 400 300
alla vardagar kl 09 - 17.
Sök
 

Visar 716 produkter med okända värden i en del parametrar.
Starta parametersök  
Tillbaka till sökresultat
Ändra söket
Sortera på 
Visar 661-716 av 716 objekt Föregående 1 ... 8 9 10 11 12
STAR MICRONICS
 = I lager
 = Ej i lager
STAR MICRONICS FLAT CABLE 19X205 SCP700/ 298 .
STAR MICRONICS FLAT CABLE 19X205 SCP700/ 298 .
Tillv art nr: 30722130
43,75 kr
 
Köp
(35 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH
STARTECH "0,5m ASUS Transformer 40 pin USB Charging Cable "
STARTECH "0,5m ASUS Transformer 40 pin USB Charging Cable "
Tillv art nr: USB2ASDC50CM
Koppling 1: USB A
199 kr
 
Köp
(159,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH 1M USB C CABLE WHITE HIGH QUALITY ARAMID FIBER
STARTECH 1M USB C CABLE WHITE HIGH QUALITY ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSB2CC1MW
Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C
219 kr
 
Köp
(175,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH 1M USB C CABLE BLACK HIGH QUALITY ARAMID FIBER
STARTECH 1M USB C CABLE BLACK HIGH QUALITY ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSB2CC1MB
Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C
219 kr
 
Köp
(175,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH 1M DURABLE USB 2.0 TO USB C CABLE WHITE ARAMID FIBER
STARTECH 1M DURABLE USB 2.0 TO USB C CABLE WHITE ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSB2AC1MW
Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C
219 kr
 
Köp
(175,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH 1M DURABLE USB 2.0 TO USB C CABLE BLACK ARAMID FIBER
STARTECH 1M DURABLE USB 2.0 TO USB C CABLE BLACK ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSB2AC1MB
Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C
219 kr
 
Köp
(175,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH 2M DURABLE USB 2.0 TO USB C CABLE WHITE ARAMID FIBER
STARTECH 2M DURABLE USB 2.0 TO USB C CABLE WHITE ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSB2AC2MW
Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C
239 kr
 
Köp
(191,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH 2M DURABLE USB 2.0 TO USB C CABLE BLACK ARAMID FIBER
STARTECH 2M DURABLE USB 2.0 TO USB C CABLE BLACK ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSB2AC2MB
Koppling 1: USB A  -  Koppling 2: USB C
239 kr
 
Köp
(191,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH 2M USB C CABLE BLACK HIGH QUALITY ARAMID FIBER
STARTECH 2M USB C CABLE BLACK HIGH QUALITY ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSB2CC2MB
Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C
249 kr
 
Köp
(199,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH 2M USB C CABLE WHITE HIGH QUALITY ARAMID FIBER
STARTECH 2M USB C CABLE WHITE HIGH QUALITY ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSB2CC2MW
Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: USB C
249 kr
 
Köp
(199,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH 1M USB C TO LIGHTNING CABLE WHITE - ARAMID FIBER
STARTECH 1M USB C TO LIGHTNING CABLE WHITE - ARAMID FIBER
Tillv art nr: RUSBCLTMM1MW
Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: Lightning
269 kr
 
Köp
(215,20 kr ex moms)
I lager: 30+

(3-5 dagar)
STARTECH PORTABLE USB C TO DP ADAPTER QUICK-CONNECT KEYCHAIN - 4K 60HZ
STARTECH PORTABLE USB C TO DP ADAPTER QUICK-CONNECT KEYCHAIN - 4K 60HZ
Tillv art nr: CDP2DPFC
379 kr
 
Köp
(303,20 kr ex moms)
I lager: 50+

(3-5 dagar)
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-1M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE 1M
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-1M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE 1M
Tillv art nr: DACSFP10G1M
Koppling 1: SFP+  -  Koppling 2: SFP+
429 kr
 
Köp
(343,20 kr ex moms)
I lager: 10+

(3-5 dagar)
STARTECH USB C TO DISPLAYPORT ADAPTER POWER DELIVERY - 8K 30HZ - HBR3
STARTECH USB C TO DISPLAYPORT ADAPTER POWER DELIVERY - 8K 30HZ - HBR3
Tillv art nr: CDP2DP14UCPB
429 kr
 
Köp
(343,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-12
STARTECH 3.3 FT. USB C TO DISPLAYPORT 1.2 CABLE-BIDIRECTIONAL-8K 60HZ
STARTECH 3.3 FT. USB C TO DISPLAYPORT 1.2 CABLE-BIDIRECTIONAL-8K 60HZ
Tillv art nr: CDP2DP1MBD
Koppling 1: DisplayPort  -  Koppling 2: USB C
429 kr
 
Köp
(343,20 kr ex moms)
I lager: 50+

(3-5 dagar)
STARTECH 3.3 FT. USB C TO DISPLAYPORT 1.4 CABLE-BIDIRECTIONAL-8K 30HZ
STARTECH 3.3 FT. USB C TO DISPLAYPORT 1.4 CABLE-BIDIRECTIONAL-8K 30HZ
Tillv art nr: CDP2DP141MBD
Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: DisplayPort
439 kr
 
Köp
(351,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH 6.6 FT. USB C TO DISPLAYPORT 1.2 CABLE-BIDIRECTIONAL-8K 60HZ
STARTECH 6.6 FT. USB C TO DISPLAYPORT 1.2 CABLE-BIDIRECTIONAL-8K 60HZ
Tillv art nr: CDP2DP2MBD
Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: DisplayPort
449 kr
 
Köp
(359,20 kr ex moms)
I lager: 50+

(3-5 dagar)
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-2M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE 2M
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-2M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE 2M
Tillv art nr: DACSFP10G2M
Koppling 1: SFP+  -  Koppling 2: SFP+
469 kr
 
Köp
(375,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH 6.6 FT. USB C TO DISPLAYPORT 1.4 CABLE-BIDIRECTIONAL-8K 30HZ
STARTECH 6.6 FT. USB C TO DISPLAYPORT 1.4 CABLE-BIDIRECTIONAL-8K 30HZ
Tillv art nr: CDP2DP142MBD
Koppling 1: USB C  -  Koppling 2: DisplayPort
469 kr
 
Köp
(375,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-3M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE MPO 3M
STARTECH DELL EMC DAC-SFP-10G-3M COMP DAC TWINAX COPPER CABLE MPO 3M
Tillv art nr: DACSFP10G3M
Koppling 1: SFP  -  Koppling 2: SFP
539 kr
 
Köp
(431,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH 3.3FT HDMI TO MINI DISPLAYPORT CABLE - 4K 30HZ - USB-POWERED
STARTECH 3.3FT HDMI TO MINI DISPLAYPORT CABLE - 4K 30HZ - USB-POWERED
Tillv art nr: HD2MDPMM1M
Koppling 2: mini DisplayPort
689 kr
 
Köp
(551,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH 6.6FT HDMI TO MINI DISPLAYPORT CABLE - 4K 30HZ - USB-POWERED
STARTECH 6.6FT HDMI TO MINI DISPLAYPORT CABLE - 4K 30HZ - USB-POWERED
Tillv art nr: HD2MDPMM2M
Koppling 2: mini DisplayPort
709 kr
 
Köp
(567,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH 1080P VGA TO RCA CONVERTER - USB POWERED - S-VIDEO INPUT
STARTECH 1080P VGA TO RCA CONVERTER - USB POWERED - S-VIDEO INPUT
Tillv art nr: VGA2VID2
839 kr
 
Köp
(671,20 kr ex moms)
I lager: 10+

(3-5 dagar)
STARTECH 2m External Serial Attached SCSI SAS Cable - SFF-8470 to SFF-8088
STARTECH 2m External Serial Attached SCSI SAS Cable - SFF-8470 to SFF-8088
Tillv art nr: ISAS88702
909 kr
 
Köp
(727,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH 1m External Serial Attached SCSI SAS Cable - SFF-8470 to SFF-8088
STARTECH 1m External Serial Attached SCSI SAS Cable - SFF-8470 to SFF-8088
Tillv art nr: ISAS88701
Koppling 2: SFF-8088
1.019 kr
 
Köp
(815,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH DELL EMC AOC-SFP-10G-2M COMP ACTIVE OPTICAL CABLE - 2M
STARTECH DELL EMC AOC-SFP-10G-2M COMP ACTIVE OPTICAL CABLE - 2M
Tillv art nr: AOCSFP10G2ME
Koppling 1: SFP+  -  Koppling 2: SFP+
1.079 kr
 
Köp
(863,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH DELL EMC AOC-SFP-10G-3M COMP ACTIVE OPTICAL CABLE - 3M
STARTECH DELL EMC AOC-SFP-10G-3M COMP ACTIVE OPTICAL CABLE - 3M
Tillv art nr: AOCSFP10G3ME
Koppling 1: SFP+  -  Koppling 2: SFP+
1.139 kr
 
Köp
(911,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH DELL EMC AOC-SFP-10G-5M COMP ACTIVE OPTICAL CABLE - 5M
STARTECH DELL EMC AOC-SFP-10G-5M COMP ACTIVE OPTICAL CABLE - 5M
Tillv art nr: AOCSFP10G5ME
Koppling 1: SFP+  -  Koppling 2: SFP+
1.259 kr
 
Köp
(1.007,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH USB-C MULTIPORT ADAPTER WITH WIRELESS PRESENTATION REMOTE
STARTECH USB-C MULTIPORT ADAPTER WITH WIRELESS PRESENTATION REMOTE
Tillv art nr: BNDDKTCHVPRS
1.549 kr
 
Köp
(1.239,20 kr ex moms)
Ej i lager
STARTECH 1 PORT PCIE NETWORK CARD - 2.5GBPS 2.5GBASE-T - X4 PCIE LAN IN
STARTECH 1 PORT PCIE NETWORK CARD - 2.5GBPS 2.5GBASE-T - X4 PCIE LAN IN
Tillv art nr: ST2GPEX
1.749 kr
 
Köp
(1.399,20 kr ex moms)
Ej i lager
SUPERMICRO
SUPERMICRO 12V 8 to 8-pin Power Extension cable
SUPERMICRO 12V 8 to 8-pin Power Extension cable
Tillv art nr: CBL-0062L
89 kr
 
Köp
(71,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-12
SUPERMICRO 8 Pin to 8 Pin Round SGPIO Cable, 27cm
SUPERMICRO 8 Pin to 8 Pin Round SGPIO Cable, 27cm
Tillv art nr: CBL-CDAT-0660
89 kr
 
Köp
(71,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-12
SUPERMICRO Racks KVM Chassis Power Server Chassis A
SUPERMICRO Racks KVM Chassis Power Server Chassis A
Tillv art nr: MCP-310-50503-0B
139 kr
 
Köp
(111,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-12
SUPERMICRO 57cm OCuLink to MiniSAS HD Cable
SUPERMICRO 57cm OCuLink to MiniSAS HD Cable
Tillv art nr: CBL-SAST-0929
269 kr
 
Köp
(215,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-10
SUPERMICRO OcuLink V. 1.0 source to MiniSAS HD 70cm
SUPERMICRO OcuLink V. 1.0 source to MiniSAS HD 70cm
Tillv art nr: CBL-SAST-0972
269 kr
 
Köp
(215,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-12
SUPERMICRO 55cm OCuLink to OCuLink Cable
SUPERMICRO 55cm OCuLink to OCuLink Cable
Tillv art nr: CBL-SAST-0818
279 kr
 
Köp
(223,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-10
SUPERMICRO OCulink v.91 INT PCie NVMe SSD 55CM
SUPERMICRO OCulink v.91 INT PCie NVMe SSD 55CM
Tillv art nr: CBL-SAST-103
449 kr
 
Köp
(359,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-12
SUPERMICRO 50cm OCuLink to 4 SATA Cable
SUPERMICRO 50cm OCuLink to 4 SATA Cable
Tillv art nr: CBL-SAST-0933
479 kr
 
Köp
(383,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-10
SUPERMICRO Ext mSAS HD to Ext mSAS HD 2m Cable
SUPERMICRO Ext mSAS HD to Ext mSAS HD 2m Cable
Tillv art nr: CBL-SAST-0690-1
609 kr
 
Köp
(487,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-12
SUPERMICRO 1U 17.2in W Outer Rail
SUPERMICRO 1U 17.2in W Outer Rail
Tillv art nr: MCP-290-00086-0N
819 kr
 
Köp
(655,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-03-12
SYNOLOGY
SYNOLOGY 6G ESATA CABLE .
SYNOLOGY 6G ESATA CABLE .
Tillv art nr: 6G ESATA CABLE
199 kr
 
Köp
(159,20 kr ex moms)
Ej i lager
SYNOLOGY CABLE INFINIBAND .
SYNOLOGY CABLE INFINIBAND .
Tillv art nr: CABLE INFINIBAND
1.079 kr
 
Köp
(863,20 kr ex moms)
Ej i lager
UNILUMIN
UNILUMIN CS/AC Cable H05VV-F 3X0.75mm2 IEC884/ CEE
UNILUMIN CS/AC Cable H05VV-F 3X0.75mm2 IEC884/ CEE
Tillv art nr: 19C-3GC075-1D-50?FOC
0,98 kr
 
Köp
(0,78 kr ex moms)
Ej i lager
UNILUMIN CS/ Ethernet cable double-shielding CAT5e
UNILUMIN CS/ Ethernet cable double-shielding CAT5e
Tillv art nr: 19C-CAT5EB-12-3-R?FOC
0,98 kr
 
Köp
(0,78 kr ex moms)
Ej i lager
VISION
VISION CS/3m White 3.5mm Minijack cable
VISION CS/3m White 3.5mm Minijack cable
Tillv art nr: TC 3M3.5MMP?PHOENIX
69 kr
 
Köp
(55,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-05-21
VISION USB-3.0A F to USB-C M Adaptor
VISION USB-3.0A F to USB-C M Adaptor
Tillv art nr: TC-USB3AC/BL
199 kr
 
Köp
(159,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-05-12
VISION 5m Brush Faceplate kit
VISION 5m Brush Faceplate kit
Tillv art nr: TC3 5MBRUSHKIT
469 kr
 
Köp
(375,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-05-21
VISION K/ Techconnect TC3-1G 3m Cables
VISION K/ Techconnect TC3-1G 3m Cables
Tillv art nr: TC3-1G+3MCABLES
639 kr
 
Köp
(511,20 kr ex moms)
Ej i lager
VISION K/ Techconnect TC3-1G 5m Cables
VISION K/ Techconnect TC3-1G 5m Cables
Tillv art nr: TC3-1G+5MCABLES
689 kr
 
Köp
(551,20 kr ex moms)
Ej i lager
VISION Vision10m Brush Faceplate kit
VISION Vision10m Brush Faceplate kit
Tillv art nr: TC3 10MBRUSHKIT
789 kr
 
Köp
(631,20 kr ex moms)
Beräknas in: 2020-05-21
WYRESTORM
WYRESTORM 24Gbps 4-core Active Optical HDMI Cable | 4K HDR 4:4:4/60, ARC, CEC, ALLM & VRR | 8m
WYRESTORM 24Gbps 4-core Active Optical HDMI Cable | 4K HDR 4:4:4/60, ARC, CEC, ALLM & VRR | 8m
Tillv art nr: EXP-CAB-HAOC-8
1.879 kr
 
Köp
(1.503,20 kr ex moms)
I lager: 10+

(omgående leverans)
ZEBRA
ZEBRA USB CABLE ASSY 90 ANGLED 1.8M 5.4FT
ZEBRA USB CABLE ASSY 90 ANGLED 1.8M 5.4FT
Tillv art nr: 01542-002
159 kr
 
Köp
(127,20 kr ex moms)
Ej i lager
ZEBRA PC FOR RPS2/ 3/ 5/ 9 USA VERSION 3METER
ZEBRA PC FOR RPS2/ 3/ 5/ 9 USA VERSION 3METER
Tillv art nr: EN-PCUSA-3M
199 kr
 
Köp
(159,20 kr ex moms)
Ej i lager
ZEBRA PC FOR RPS2/ 3/ 5/ 9 JAPAN VERSION .
ZEBRA PC FOR RPS2/ 3/ 5/ 9 JAPAN VERSION .
Tillv art nr: EN-PCJAPAN
259 kr
 
Köp
(207,20 kr ex moms)
Ej i lager
ZEBRA IBM connection cable, 2m
ZEBRA IBM connection cable, 2m
Tillv art nr: CBA-M64-S07ZAR
409 kr
 
Köp
(327,20 kr ex moms)
Ej i lager
ZEBRA QSFP TO SFP DAC BREAKOUT CABLE 3M
ZEBRA QSFP TO SFP DAC BREAKOUT CABLE 3M
Tillv art nr: AA1404035-E6
8.059 kr
 
Köp
(6.447,20 kr ex moms)
Ej i lager
Visar 661-716 av 716 objekt Föregående 1 ... 8 9 10 11 12
håll dig uppdaterad
följ oss på
facebook!

Öppettider:
Mån - ons 09 - 17
Torsdag 09 - 19
Fredag 09 - 17
Lör/Sön Stängt
   
Kontakta oss på:
Tfn 08 55 400 300
Mejl: info@dindator.se
För avtalskunder - ladda ner program för fjärrstyrning.

 

Kategorier     Tillverkare