Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Öppet vardagar 09-17 Kontakta oss
Kundvagnen är tom

CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM IN

Förstasidan / Nätverk / Nätverkstillbehör / CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM IN
CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM IN (SFP-10G-BXD-I=)

CISCO SFP+ BIDIRECTIONAL FOR 10KM DOWNSTREAM IN

Artikelnr:
SFP-10G-BXD-I=
EAN:
0882658643835
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
40.969:-
32.775,20 ex moms
Förväntad i lager 2020-10-09
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 5
Månadskostnad: 8.282:-
Effektiv ränta: 4,37%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 29:-
Totalbelopp: 41.409,01
Beskrivning

The Cisco SFP-10G-BXD-I and SFP-10G-BXU-I SFPs operate on a single strand of standard SMF.

A SFP-10G-BXD-I device is always connected to a SFP-10G-BXU-I device with a single strand of standard SMF with an operating transmission range up to 10 km.

The communication over a single strand of fiber is achieved by separating the transmission wavelength of the two devices. SFP-10G-BXD-I transmits a 1330-nm channel and receives a 1270-nm signal, whereas SFP-10G-BXU-I transmits at a 1270-nm wavelength and receives a 1330-nm signal. The presence of a wavelength-division multiplexing (WDM) splitter integrated into the SFP to split the 1270-nm and 1330-nm light paths.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.


info@dindator.se 08 55 400 300

Copyright © 2020 Dindator