Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Öppet vardagar 09-17 Kontakta oss
Kundvagnen är tom

CISCO QSFP 40GBASE-LR4 Trnscvr Mod L

Förstasidan / Nätverk / Nätverkstillbehör / CISCO QSFP 40GBASE-LR4 Trnscvr Mod L
CISCO QSFP 40GBASE-LR4 Trnscvr Mod L (QSFP-40G-LR4-S=)

CISCO QSFP 40GBASE-LR4 Trnscvr Mod L

Artikelnr:
QSFP-40G-LR4-S=
EAN:
0882658786167
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
83.459:-
66.767,20 ex moms
Förväntad i lager 2020-09-25
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 5
Månadskostnad: 16.780:-
Effektiv ränta: 2,13%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 29:-
Totalbelopp: 83.899,02
Beskrivning

The Cisco 40GBASE-LR4 QSFP module supports link lengths of up to 10 kilometer over a standard pair of G.652 single-mode fiber with duplex LC connectors. The QSFP-40G-LR4-S module supports 40GBase Ethernet rate only. The 40 Gigabit Ethernet signal is carried over four wavelengths. Multiplexing and demultiplexing of the four wavelengths are managed in the device.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.


info@dindator.se 08 55 400 300

Copyright © 2020 Dindator