Var god vänta...
Produkten har lagts till i kundvagnen. Se kundvagnen här
Öppet vardagar 09-17 Kontakta oss
Kundvagnen är tom

CISCO 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Modul

Förstasidan / Nätverk / Nätverkstillbehör / CISCO 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Modul
CISCO 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Modul (QSFP-40G-SR4-S=)

CISCO 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Modul

Artikelnr:
QSFP-40G-SR4-S=
EAN:
0882658745416
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
13.339:-
10.671,20 ex moms
På lager 20+
Betalningsalternativ:
Antal betalningar: 5
Månadskostnad: 2.756:-
Effektiv ränta: 13,92%
Kampanjavgift: 295:-
Adm.avgift / mån: 29:-
Totalbelopp: 13.779:-
Beskrivning

The Cisco 40GBASE-SR4 QSFP module supports link lengths of 100 and 150 meters, respectively, on laser-optimized OM3 and OM4 multimode fibers. It primarily enables high-bandwidth 40G optical links over 12-fiber parallel fiber terminated with MPO/MTP multifiber connectors. Cisco QSFP-40G-SR4-S is optimized to guarantee interoperability with any IEEE-compliant 40GBase-SR4 module.

Även om vi gör vårt bästa för att ge relevant information, så är bilderna bara till för att ge ett generellt intryck, och själva varan behöver nödvändigtvis inte se ut precis som på bilden. Om det är skillnader mellan produktöverskrift, beskrivning och bild, så är det produktöverskriften som gäller. (tex. Pc:n kommer inte nödvändigtvis med monitor även om bilden visar det) Om något är oklart skicka en e-post till oss före du beställer! Vi förbehåller oss för tryckfel, ändringar av priser och specifikationer utan varsel.


info@dindator.se 08 55 400 300

Copyright © 2020 Dindator